Aparat oddechowy do treningu i oczyszczania dróg oddechowych.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: INNY
  • Dostępność: * *  (48 szt.)
    Czas realizacji: 24H
  • szt.
  • Cena netto: 72,36 zł / szt. 89,00 zł / szt.

Aparat oddechowy do treningu i oczyszczania dróg oddechowych.

Aparat oddechowy do treningu i oczyszczania dróg oddechowych.

 

Oczyść drogi oddechowe za pomocą OPEP Therapy, przenośnego urządzenia do ćwiczeń płuc, które wysyła wibracje przez drogi oddechowe, aby skutecznie rozluźnić uporczywy śluz nagromadzony na ścianach dróg oddechowych.

Z łatwością usuniesz rozluźniony śluz z organizmu podczas kaszlu, także pomaga zwiększyć pojemność płuc, oczyścić drogi oddechowe i poprawić oddychanie.

 

Prawidłowe stosowanie?

Rozluźnij całe ciało, trzymaj urządzenie jedną ręką i włóż ustnik do ust, trzymając urządzenie poziomo. Należy pamiętać, że otwór w pokrywie urządzenia powinien być czysty i nie wolno go zakrywać.

 

Krok 2: Wdech.

Wdychaj powietrze powoli przez nos i wstrzymaj oddech na 1-2 sekundy.

 

Krok 3. Wydech.

Wydychaj powietrze powoli ustami, tak długo jak to możliwe. Nie wypychaj policzków podczas wydechu, utrzymuj napięte mięśnie policzków. Jest to niezbędne do prawidłowego korzystania z urządzenia, podczas wydechu można kontrolować napięcie policzków, dotykając delikatnie policzków drugą ręką, aby upewnić się że mięśnie są odpowiednio napięte.

 

Krok 4. Powtórz.

Powtórz kroki 2 i 3 – wdech i wydech, wstrzymując oddech na odpowiedni czas, jednocześnie unikając szybkiego i energicznego oddychania.

 

Regulacja:

Przepływ powietrza można regulować obracając górną przesłonę urządzenia, zwiększając lub obniżając przepływ powietrza, tak by osiągnąć optymalne wibracje. Jeżeli w trakcie wydechu nie czujesz wibracji w klatce piersiowej oznacza to, że używasz urządzenia nieprawidłowo.

 

Czyszczenie po użyciu:

Urządzenie należy czyścić po każdym użyciu, aby usunąć wilgoć i śluz ze środka. Zalecane jest dokładne czyszczenie po każdym urzyciu. Używaj mydła w płynie lub detergentu. Nie używaj chloru, wybielaczy ani innych agresywnych preparatów.

 

Częstotliwość stosowania:

Zaleca się stosowanie urządzenia dwa razy dziennie: raz rano i raz wieczorem, aby uniknąć nadmiernego zmęczenia, a czas każdorazowego użycia zależy od ilości śluzu w płucach.

Czas trwania zabiegu powinien wynosić od 5 do 15 minut.

 

 

Materiał: tworzywo sztuczne

Kolor: Biały lub Niebieski

 

W zestawie:

1 x wyrzutnik wibracyjnej do oddychania

1 x ustnik

1 x taśma do zawieszenia na szyi.

 

 Made in China