Tęcza ,Płaska Szpatułka z wypustkami do terapii żywieniowej.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ARK Therapeutic
 • Dostępność: * *  (9 szt.)
  Czas realizacji: 24H
 • szt.
 • Cena netto: 37,04 zł / szt. 40,00 zł / szt.

ARK's Chewable Rainbow Fidget

Płaska teksturowana szpatułka firmy ARK w kształcie tęczy, bardzo cienka, idealna dla osób które mają ograniczoną kontrolę nad ustami i/lub mają trudności ze zdejmowaniem jedzenia z tradycyjnej łyżki. Użyj jej aby wprowadzić teksturę do przecierów, takich jak jogurt, mus jabłkowy, żywność dla dzieci itp.

Szpatułka z obu stron posiada bardzo zróżnicowaną teksturę, ciekawy kształt i elastyczność pozwalają wyginać szpatułkę w dowolny sposób. U najmłodszych można ją również wykorzystać jako gryzka, jednak nie nadaje się dla osób o dużej potrzebie gryzienia, ze względu na niewielką grubość. 

 

 • Wyprodukowano w USA.

 • Można myć w zmywarce.

 • Klasa medyczna, zgodny z FDA, bez ołowiu, ftalanów, PVC, BPA lub lateksu

 • Działa najlepiej z przecierem, takim jak jogurt, mus jabłkowy, żywność dla niemowląt.

Jak wszystkie produkty ARK, szpatułka produkowana jest w Południowej Karolinie w USA i jest dostępny w 3 kodowanych kolorami poziomach wytrzymałości:

 

Soft/Standard ( Czerwony, Żółty ) – zalecany do łagodnego żucia, dla osób z niskim napięciem w jamie ustnej lub osób o ograniczonej sile szczęki dopiero uczących się gryzienia i żucia.

 

XT / Medium Firm / Miękki ( Zielony, Różowy ) – XT oznacza „Xtra Tough”. Są twardsze, ale nadal dość miękkie. Polecany dla umiarkowanych przeżuwaczy lub dla osób pracujących nad budowaniem siły szczęki mogą w końcu „przejść” z Bardzo Miękkiego gryzka do XT.

 

XXT / Very Firm / Twardy ( Niebieski, Pomarańczowy ) – XXT oznacza „Xtra Xtra Tough”. Są one już bardziej twarde i zapewniają żuchwie największy opór. Żadne gryzaki do żucia nie są niezniszczalne, ale są one bardzo wytrzymałe, najbardziej wytrzymała opcja do gorliwego żucia dla najbardziej zapalonych przeżuwaczy.

 

Odpowiedni Kolor/Twardość należy wybrać w Menu obok Ceny.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości.

 

Uwaga:

Szpatułki przeznaczone są głownie do terapii żywieniowej.

Nie wolno stosować ich podstawowo jako gryzak, są zbyt cienkie do stałego gryzienia.

usa-flag.jpg Made in USA