Gryzak Grabber - Klocek

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: ARK Therapeutic
 • Dostępność: * *  (13 szt.)
  Czas realizacji: 24H
 • szt.
 • Cena netto: 50,93 zł / szt. 55,00 zł / szt.

ARK's Grabber® Brick Chewy P

 

Gryzak Grabber Klocek 

 

Grabber® Brick „w kształcie litery P” to doskonałe połączenie dwóch klasyków: gryzaka Grabber, ale z wybrzuszeniami sensorycznymi, takimi jak gryzaki Brick Stick ( Klocek ). Ma wiele funkcji, które pokochają poszukiwacze zmysłów: łatwą do uchwycenia pętlę, długie przedłużenie sięgające tylnych zębów trzonowych, duże guzki z przodu i małe guzki z tyłu dla zróżnicowania bodźców sensorycznych. Gryzka jest bezpiecznym narzędziem dla każdego, kto musi żuć, i skutecznym sposobem na uspokojenie, samoregulację i skupienie.

Jako narzędzie do terapii żywieniowej, tekstury te symulują odczucie rzeczywistego jedzenia, umożliwiając realistyczne odczucia bodźców. Mogą również pomóc w znieczuleniu jamy ustnej, zmniejszeniu awersji w jamie ustnej i przejściu osób z problemami sensorycznymi z przecieru na żywność stałą.

Może być również używany jako narzędzie do terapii motorycznej jamy ustnej do ćwiczenia umiejętności gryzienia/żucia bez ryzyka zadławienia, budowania siły i stabilności szczęki oraz ćwiczenia mięśni ust.

 

Jak wszystkie gryzaki ARK, Grabber® Brick dostępny jest w trzech kodowanych kolorami poziomach wytrzymałości:

 

Soft/Standard ( Czerwony ) – zalecany do łagodnego żucia, dla osób z niskim napięciem w jamie ustnej lub osób o ograniczonej sile szczęki dopiero uczących się gryzienia i żucia.

 

XT / Medium Firm / Miękki ( Zielony, Różowy ) – XT oznacza „Xtra Tough”. Są twardsze, ale nadal dość miękkie. Polecany dla umiarkowanych przeżuwaczy lub dla osób pracujących nad budowaniem siły szczęki mogą w końcu „przejść” z Bardzo Miękkiego gryzka do XT.

 

XXT / Very Firm / Twardy ( Niebieski, Fioletowy ) – XXT oznacza „Xtra Xtra Tough”. Są one już bardziej twarde i zapewniają żuchwie największy opór. Żadne gryzaki do żucia nie są niezniszczalne, ale są one bardzo wytrzymałe, najbardziej wytrzymała opcja do gorliwego żucia dla najbardziej zapalonych przeżuwaczy.

 

Odpowiedni Kolor/Twardość wybierz z menu powyżej. ( Obok Ceny ) 

 

Uwaga: Grabber Brick jest ogólnie nieco większy niż standardowy Grabber. Ma również bardziej prostokątny kształt w porównaniu z bardziej zaokrąglonymi krawędziami standardowego Grabbera.

 

 • Wyprodukowano w USA.

 • Klasa medyczna, zgodność z FDA Bez BPA, PVC.

 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów i lateksu.

 • Można myć w zmywarce.

 

Pamiętajmy- chociaż gryzaki do żucia są mocne i trwałe, żaden z nich nie jest niezniszczalny. Niektóre dzieci (szczególnie te z dużymi potrzebami doustnymi i intensywną, agresywną chęcią gryzienia/żucia) mogą być w stanie uszkodzić gryzak. Zalecany jest ciągły nadzór i wymiana gryzaka w razie potrzeby, gdy gryzak wykazuje oznaki uszkodzeń.

usa-flag.jpg Made in USA